Начало
Програма



     Програмата на конкурса може да изтеглите от тук

5 април (сряда) 2017 г. 


до 1500ч. - Регистрация на участниците - Читалище „Братство”

1500 ч. - Младежко изложение на мрежите Европа Директно, ОИЦ, МИКЦ, Евродеск и др. - Читалище „Братство”

1600 ч. - Пресконференция - Читалище „Братство”- Синя зала

1700 ч. - Дефиле на Мажоретен състав - гр. Пловдив - Централна градска част

1800 ч. - Тържествено откриване и теглене на жребий от участниците в конкурса за определяне на реда на прослушване в І, ІІ, ІІІ и ІV възрастови групи - Общински драматичен театър

 

6 април (четвъртък) 2017 г., Читалище „Братство”


830 ч. - Първи тур за І-ва възрастова група - Зала №5 – Жури С

830 ч. - Първи тур за IІ-ра възрастова група - Голяма зала – Жури В

830 ч. - Първи тур за ІІІ-та възрастова група - Зала "Велики учители" - Жури А

1030 ч. - Първи тур за ІV-та възрастова група - Зала "Велики учители" - Жури А

1630 ч. - Рецитал на Георги Димитров - България – Голяма зала

1700 ч. - Рецитал на Никола Монтела - Италия  – Голяма зала

1730 ч. - Рецитал на Виктор Илич - Сърбия – Голяма зала

1800 ч. - Рецитал на Весна Петкович - Сърбия – Голяма зала

1830 ч. - Рецитал на „Марчин Козьол квинтет”- Полша – Голяма зала

1900 ч. - Рецитал на Дуо Росен Идеалов – кларинет и Георгита Бояджиева – виолончело "20 години концертна дейност" с участието на Росен Балкански – китара – Голяма зала

 


7 април (петък) 2017 г., Читалище „Братство”


830 ч. - Втори тур за ІІ-ра възрастова група - Зала №5– Жури С

830 ч. - Втори тур за ІIІ-та възрастова група  – Голяма зала – Жури В

830 ч. - Втори тур за ІV-та възрастова група Зала "Велики учители" - Жури А

1030 ч. - Теглене на жребий и конкурс за V-та група – “Свободна сцена на солиста” – Голяма зала- Жури В

1030 ч. - Теглене на жребий и конкурс за VI-та група – “Китара +” Зала "Велики учители"- Жури С

1400 ч. - Майсторски клас на Дарко Багески, Македония  – зала №5

1600 ч. - Рецитал на на Новак Милякович – Сърбия – Голяма зала

1630 ч. - Рецитал на Милош Вукович – Сърбия – Голяма зала 

1700 ч. - Рецитал на Кириеки Вогюка – Гърция – Голяма зала

1730 ч. - Рецитал на Явор Генов – лютня, България - Голяма зала

1800 ч. - Рецитал на Александър Хаджиджорджевич - Сърбия - Голяма зала

1830 ч. - Рецитал на Дуо „Кресчендо” – Сърбия - Голяма зала

1900 ч. - Рецитал на Нели Андреева и Николай Пеев – представяне на новия им албум „Джаста Праста” - Голяма зала

 


8 април (събота) 2017 г.


930 ч. - Теглене на жребий и конкурс за VІІ-ма група – “Камерна музика” - Зала "Велики учители" – Жури А и С

930 ч. - Теглене на жребий и конкурс за VІІІ-ма група – “Китарни ансамбли и оркестри” - Голяма зала- Жури В

1200 ч. - Обявяване на резултатите от конкурса. Гала концерт на лауреатите. Закриване на конкурса - Голяма зала