КЛАСИРАНЕ В XVIII МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА КЛАСИЧЕСКА КИТАРА "Акад. Марин големинов" - КЮСТЕНДИЛ 2014

ГОЛЯМАТА НАГРАДА НА КОНКУРСА, картина на кюстендилския художник Иван Пенев и специална  награда от Община Кюстендил спечели Иван Косинец - Одеса, Украйна

 

Крайно класиране (pdf)

I група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ I група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място и Специална награда от Областен информационан център - Кюстендил
Александър Руменов Събев - Силистра

II място
Василена Христова Георгиева - Добрич
Калина Симеонова Бояджиева - София

III място
Габриела Илиева Ковачева - София
Мария Велкова - Кюстендил

Специална награда
Волен Валериев Ирманов - Севлиево
Кристиян Иванов - Кюстендил

I място и Специална награда от Община Кюстендил
Йоан Димчов Димчовски - Гостилица

II място
Екатерина Краевска - Одеса
Татяна Федотова - Одеса
Ангелина Георгиева Стефанова - Варна

III място
Иван Иванов Христов - Варна
Михаела Боянова Димова - София

Специална награда
Исаак Емилов Енчев - Русе
Йоана Георгиева Анастасова - София

II група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ II група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място и Специална награда от телевизия Кабел Сат Запад - Кюстендил
Петър Николаев Атанасов - Варна

I място и Специална награда на НЧ„Асклепион” -Кюстендил
Малин Чавдаров Сотиров - Шумен

II място
Тео Николов - София

III място
Недялко Пламенов Дочев - Пловдив
Мина Павлинова Николова - София

Специална награда
Христо Добромиров Манчев - Тетевен

I място и Специална награда от Дарик радио - Кюстендил
Георги Димитров Димитров - София

I място и Специална награда от Европа Директно - Кюстендил
Лорик Пула - Косово

II място
Мертин Айлин Юсню - Варна
Мануел Йоан Георгиев - София

III място
Михаил Димитров Виденов - София
Ния Георгиева Керанова - Варна

Специална награда
Свилен Христов Войчев - Варна
Симеон Георгиев Минчев - Бургас
Мила Деянова Желева - Варна

Специална награда от МИКЦ - Кюстендил
Мила Стойкович - Скопие

  III група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА
 

I място + Едногодишна стипендия
Илиян Миленов Гълъбов - Севлиево

II място + Едногодишна стипендия
Денис Даниелов Симов - Бяла Слатина

III място + Едногодишна стипендия
Велислава Чавдарова Манчева - Варна

Специална награда картина от Живко Грозданов
Дмитрий Головенко - Одеса

Специална награда от Фондация „Дарби” - София
Михаил Якушин - Донецк

 IV група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ IV група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място и Специална награда от Съвет по туризъм - Кюстендил
Христо Райчев Нейчев - София

III място 
Ивана Пламенова Петрова - Шумен
Кристиян Любославов Иванов - Пловдив

I място и Специална награда картина на Ангел Алексиев - Альошата
Йосиф Братанов Шукеров - София

III място 
Анастасия Игнатович - Киев
Ендрит Ксеркса - Косово

 V група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ V група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА  

I място и Специална награда на Дарик радио - Кюстендил
Ива Радостинова Стоянова - Добрич

II място 
Александър Христов Начев - Варна

III място 
Явор Василев Рашев - Варна

I място и Специална награда на радио „Ритъм+”
Жулиета Светланова Велева - Пловдив

II място
Васил Иванов Игнатов - София

III място 
Катрин Калинова Бояджиева - Варна
Деметра Борисова Минкова - Бургас

Специална награда
Христо Колев Йорданов - Плевен

VI група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ VI група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА 

IІ място
Дует Божидара Трохарова и Александър Веждаров - Самоков

І място и Специална награда от Фирма „Юником” - Кюстендил
Дует Татяна Федотова и Карина Котова - Одеса

І място и Специална награда от Телевизия „Колор” - Кюстендил
Китарен ансамбъл „GuitArte” - Варна

IІ място
Дует Ния Керанова и Димана Димитрова - Варна

 
VII група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ  VII група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място и Специална награда от НБУ - София
Дует Мина Николова и Лора Иванова - София

II място 
Квартет - Пловдив

III място 
Дует Александър Веждаров и Божидара Теохарова - Самоков

I място и Специална награда от НБУ - София
Квартет „Скопие” - Скопие

II място 
Дуо Стилиян Радев и Борис Радев - Русе

 VIII група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ VIII група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място и Специална награда от НБУ - София
Китарен оркестър „Кюстендил” - Кюстендил

Специална награда от фирма „Басвулк” – Кюстендил
Евелина Стойнева – Кюстендил

I място и Специална награда от НБУ - София
Китарен оркестър „Скопие” - Скопие