КЛАСИРАНЕ В XV ИЗДАНИЕ НА КОНКУРСА - КЮСТЕНДИЛ 2011

ГОЛЯМАТА НАГРАДА НА КОНКУРСА спечели Асен Хинов - София

I група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ I група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място
Пламен Пламенов Спасов - Пловдив
Иван Тодоров Келчев - Казанлък

II място
Росен Евгениев Руев - Пловдив
Любослав Красимиров Щерев - Пловдив
Петко Василев Петков - Пловдив
Филип Санжар - Пловдив

III място
Димо Костадинов Дингозов - Кюстендил
Стефан Пепелянков - Пловдив
Цветомир Красимиров Щерев - Пловдив

Специална награда от Съвет по туризъм - Кюстендил
Иван Весков Стоилов - Пловдив

Специална награда
Давид Иванов Мичев - Сандански
Алекс Александров - Кюстендил
Лъчезар Александров Анталавичев - Сандански
Христо Ивайлов Христов - Пловдив
Кристиян Иванов - Кюстендил

I място
Мила Деянова Желева - Варна

II място
Свилен Христов Войчев - Варна
Константин Красимиров Димитров - Варна

III място
Боян Христов Райков - София

Специална награда
Алекс Антонов Желязков - Варна

II група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ II група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място
Стоян Русенов Русев - Казанлък

II място
Христо Райчев Нейчев - София
Калин Илиянов Георгиев - Шумен
Диан Тихомиров Тодоров - Казанлък

III място
Оля Олегова Георгиева - Кюстендил
Теодор Антони Чипев - София
Явор Атанасов Милчев - София

Специална награда от Радио „Ритъм+”
Евелина Стойнева - Кюстендил

Специална награда от Фондация „Образование и бизнес” - София 
Тодор Янчев Янков Шумен

Специална награда 
Антон Красимиров Стоянов София

I място
Йосиф Братанов Шукеров - София
Жеко Жеков - Бургас

II място
Константинос Михаил Морис Киримис - Пловдив
Михаела Симеонова Христова - Варна

III място
Велислава Чавдарова Манчева - Варна
Павле Станкович - Ниш
Михаил Димитров Виденов - София 

Специална награда
Наско Кръстев Андонов - Пловдив

III група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ III група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място + Едногодишна стипендия
Ерик Атанасов Койнов - София

II място + Едногодишна стипендия
Димитър Христов Христов - Казанлък

III място + Едногодишна стипендия
Василена Севдалинова Стефанова - Варна

Специална награда от Дарик радио - Кюстендил 
Александър Христов Начев - Варна

Специална награда от Програма „Младеж” 
Максим Детелинов Иванов - Варна

Специална награда от Национален център „Европейски младежки програми и инициативи” 
Карамфил Димитров Тонев - Пловдив

I място + Едногодишна стипендия 
Ивайло Бориславов Нинчев - Бургас 

II място + Едногодишна стипендия 
Димитър Радомиров Балев - Асеновград

II място  + картина от кюстендилския художник Ангел Алексиев - Альошата 
Манол Георгиев Цървуланов - Пазарджик

III място + Едногодишна стипендия 
Катрин Калинова Бояджиева - Варна

III място + награда от фирма „Юником” Кюстендил
Никола Джорджевич - Ниш

III място 
Иван Димитров Тишев - София

Специална награда от Община Кюстендил 
Даниел Рашич - Ниш

Специална награда
Вивиан Веселинова Петкова - Варна
Неделина Николова Желева - Пловдив

  IV група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА
 

I място
Тошо Николаев Димитров - София
Младен Милойкович - Княжевац

II място 
Милен Любомиров Джуров - София

III място 
Кирил Юриев Бошикьов - Пловдив

Специална награда от Кабел Сат „Запад” 
Васил Иванов Игнатов София

 V група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА  
 

I място
Андриaн Христов Кръстев - Варна

II място
Илин Илиянов Илиев - Пловдив
Христо Михайлов Нешев - София
Иван Славейков Димитров - Пловдив

III място 
Панайот Петров Панайотов - Пловдив

Специална награда от Консултантска къща за образование в чужбина „Дарби” - София
Деметра Борисова Минкова - Пловдив

VI група 

I място
Дует „Лига Вита” – Николай Матюшкин – китара и Анна Мамалиженко - виолончело - Одеса
Акустично дуо „Диалог” - София

II място
ВИС „Присъствие” - Пловдив

III място
Дуо Васил Игнатов – китара и Дамяна Дамянова - флейта - София

Специална награда 
Квартет Стоян Тренчев и Светослав Мицев – китара, Кирил Божков и Венета Тренчева - мандолина - Сандански

 
 
VII група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ  VII група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място
Трио „Седемнадесети век” - Пловдив

II място 
Цветомир и Любослав Щереви - Пловдив

I място
Китарен дует „Noi” Николай Михайлов и Христо Нешев - София
Дуо Стефан Шаларевич и Филип Алексич - Ниш

II място 
Дуо Димитър Балев и Панайот Панайотов - Пловдив

Специална награда 
Дуо китара – Любисав Анжелкович и Страхиня Анжелкович - Ниш

 VIII група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ VIII група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА
I място
Китарен оркестър „Кюстендил” - Кюстендил
I място
Китарен ансамбъл - Варна

II място 
Китарен Ансамбъл „Академика” - Пловдив