КЛАСИРАНЕ В XIV ИЗДАНИЕ НА КОНКУРСА - КЮСТЕНДИЛ 2010

ГОЛЯМАТА НАГРАДА НА КОНКУРСА, картина от Живко Грозданов, Специална награда от Асоциация “Дмитрий Фампас”  и покана за самостоятелен концерт по време на Международния конкурс за класическа китара “Дмитрий Фампас” в гр. Лафкос, Р.Гърция през 2011 г. спечели Иван Станчев – София

I група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ I група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място
Мартин Константинов - София

I място + Специална награда на Асоциация “Дмитрий Фампас”
Анастасия Карапанчева - Севлиево

II място + Специална награда от Кабел Сат Запад
Димо Дингозов - Кюстендил

II място + Специална награда от радио “Ритъм+"
Пламен Спасов - Пловдив

III място
Денислав Кирилов - Кюстендил
Петко Петков - Пловдив
Недялко Дочев - Пловдив
Даниел Арсов - Кюстендил

I място
Мануел Георгиев - София
Михаил Виденов - София

I място + Специална награда на Асоциация “Дмитрий Фампас”
Николай Асенов - София

II място + Специална награда от Фондация “Образование и бизнес” - София
Милан Тодорович - Ниш

II място
Даниел Карпузки - София

III място
Филип Санжер - Пловдив
Росен Руев - Пловдив

II група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ II група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място
Илиян Гълъбов - Севлиево
Кристиян Иванов - Пловдив

II място + Специална награда от Дарик радио
Оля Георгиева - Кюстендил

II място
Васил Любенов - Пловдив

III място
Йордан Панайотов - Пловдив
Божко Божков - София

Специална награда от Фондация “Дарби”-София
Моника Георгиева - Кюстендил

I място + Специална награда на Асоциация “Дмитрий Фампас”
Марко Радойкович - Ниш

II място + Специална награда от читалище “Зора" - Кюстендил
Катрин Бояджиева – Варна

II място
Димитър Балев - Пловдив
Неделина Желева - Пловдив
Вихрен Бисет - Русе

III място
Иван Тишев - София


Специална награда
Жеко Жеков - Бургас

III група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ III група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА
I място - стипендия
Жан Богосян - Пловдив

II място - стипендия
Светлана Маринова - Пловдив

III място - стипендия
Антон Яначков - Кюстендил

I място + Специална награда от Община Кюстендил
Асен Хинов - София

I място - стипендия + Специална награда на Асоциация “Дмитрий Фампас”
Кирил Бошикьов - Пловдив

II място + Специална награда от Дарик радио
Даниел Рашич - Ниш

II място - стипендия
Жулиета Велева - Пловдив

III място - стипендия
Манол Царвуланов - Пловдив

Специална награда
Панайот Панайотов - Пловдив
Илин Илиев - Пловдив

  IV група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА
 

I място + Специална награда на Асоциация “Дмитрий Фампас”
Илия Иванов - Пловдив

I място 
Борислав Павлов - София

II място + Специална награда от Дарик радио
Тошо Димитров - София

V група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ V група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА  

I място + Специална награда от Съюза на народните читалища
Милен Джуров - София

I място 
Веселин Алексов - Кюстендил

II място
Мирослава Маркова - Пловдив
Петър Петков - Пловдив

III място
Даяна Рачева - Варна

Специална награда
Иван Аговски - Пловдив

VI група 

I място + Специална награда от фирма “Уником” гр. Кюстендил
ВИГ “Ние пак сме най-добри” Пловдив

II място
Светлана Маринова и Михаела Георгиева - Пловдив

III място
Весела Христозова - Пловдив

 

 

VII група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ  VII група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА
I място
Анастасия Карапанчева и Илия Гълъбов - Севлиево
I място + Специална награда на Съвет по туризъм - Кюстендил
Кирил Бошикьов и Манол Царвуланов - Пловдив

III място
Иван Станчев и Борислав Павлов - София
  VIII група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА
 I място
Китарен ансамбъл “Китара камерата” - Пловдив

Специална награда
Китарен ансамбъл “Академика” - Пловдив