КЛАСИРАНЕ В XIX МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА КЛАСИЧЕСКА КИТАРА "Акад. Марин големинов" - КЮСТЕНДИЛ 2015

ГОЛЯМАТА НАГРАДА НА КОНКУРСА, Картина на кюстендилския художник Иван Пенев и статуетка от Съюза на народните читалища спечели Йосиф Шукеров - София

 

Крайно класиране (pdf)

I група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ I група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място и Специална награда от Кабел Сат Запад - Кюстендил
Иван Пламенов Иванов - Габрово

I място и Специална награда от Европа Директно - Кюстендил
Иван Пламенов Иванов - Габрово

II място
Никола Милков Такев - София
Ралица Тодорова Танева - Чирпан
Калина Симеонова Бояджиева - София

III място
Никола Венциславов Славчев - Варна
Илия Александров Осиченко - София

Специална награда
Йордан Томов Марчев - Пловдив

I място и Специална награда от Дарик радио - Кюстендил и Специална награда от Фирма „Саварец”
Магдалена Живкова Желева - Варна

I място и Специална награда от Дарик радио - Кюстендил и Специална награда от Фирма „Саварец”
Александър Кусари - Косово

II място
Михаела Боянова Димова - София

III място
Ивана Евгениева Рангелова - Бургас
Мартин Георгиев Николов - Бургас
Юлиан Йосифов Станчев - Пловдив

Специална награда
Иван Ненон Ненов - Пловдив
Станислав Радославов Иванов - Бургас

II група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ II група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място и Специална награда от Радио „Ритъм+” - Кюстендил и Специална награда от Фирма „Саварец”
Тео Христов Николов - София

II място
Василена Христова Георгиева - Добрич
Александър Руменов Събев - Силистра

III място
Яна Стоянова Обретенова - Добрич
Кристияна Сергеева Стоянова - Плевен
Филип Дончев Филчев - Добрич

Специална награда
Мария Велкова - Кюстендил
Никола Венциславов Петков - Плевен

I място и Специална награда от Община Кюстендил и Специална награда от Фирма „Саварец”
ертин Айлин Юсню - Варна

I място и Специална награда от Туристическа агенция „Лилия Травел”- Кюстендил и Специална награда от Фирма „Саварец”
Трайче Димов - Скопие

II място
Свилен Христов Войчев - Варна
Милан Тодорович - Ниш
Йоан Димчов Димчовски - София

III място
Преслав Пламенов Атанасов - Плевен
Шенд Доли - Косово

Специална награда
Даниел Калинов Иванов - София
Станислав Атанасов Стаматов - Варна
Пламен Станиславов Иванов - Пловдив

III група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ III група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място и Специална награда – Картина от Ангел Алексиев - Альошата и Специална награда от Фирма „Саварец”
Ивана Пламенова Петрова - Шумен

II място
Малин Чавдаров Сотиров - Шумен

III място
Петър Николаев Атанасов - Варна

Специална награда
Петко Василев Петков - Пловдив

 

I място + Едногодишна стипендия и Специална награда от Община Кюстендил и Специална награда от Фирма „Саварец”
Георги Димитров Димитров - София

II място + Едногодишна стипендия
Михаил Димитров Виденов - София

III място + Едногодишна стипендия
Ния Георгиева Керанова    Варна

II място
Лорик Пула - Косово

III място
Михайло Дашич - Ниш
Георги Трайков - Скопие

Специална награда
Денис Даниелов Симов - Плевен
Никола Димитриевич - Ниш
Метин Атасой - Мерсин

  IV група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА
 

I място и Специална награда – картина на Живко Грозданов и Специална награда от Фирма „Саварец”
Милен Любомиров Джуров - София

II място 
Васил Иванов Игнатов - София

III място
Христо Колев Йорданов - Плевен

 V група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ V група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА  

II място и Специална награда от МИКЦ – Кюстендил
Йоана Савова Тихолова - Балчик

III място 
Мартин Цветанов Ценов - Благоевград

Специална награда
Стоян Младенов Димчев - Пловдив
Иван Весков Стоилов - Пловдив

I място и Специална награда от Съюза на народните читалища и Специална награда от Фирма „Саварец”
Катрин Калинова Бояджиева - Варна

II място и Специална награда от Областен информационен център - Кюстендил
Георги Трайков - Скопие

III място 
Стефанос Димитриу - Кипър

VI група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ VI група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА 

І място и Специална награда от Фирма „Саварец”
Формация „Пловдив” - Пловдив

IІ място
Квартет - Самоков

І място и Специална награда от Съюза на народните читалища
Дуо китара и флейта - Плевен

 
VII група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ  VII група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място и и Специална награда от Фирма „Саварец”
Дует Борис Димитров и Павлинка Димитрова - Струмица

II място
Дует Вивиан Петкова и Стефанос Димитриу - София

III място 
Китарен дует - Плевен

 VIII група - ДЕТСКИ МУЗИКАЛНИ ШКОЛИ VIII група - МУЗИКАЛНИ УЧИЛИЩА

I място и Специална награда от Фирма „Саварец”
Китарен оркестър „Лик” - Плевен

I място и Специална награда от Фирма „Саварец”
Китарен ансамбъл „GuitArte” - Варна

II място
Китарен ансамбъл "Китарата и киното” - Плевен

III място
Китарен оркестър "Веселите китаристи” - Плевен